Witamy w Policach!

23.09.2013

Przed swoim pierwszym oficjalnym meczem w Policach, w ramach turnieju o Puchar prezesa Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police SA, odmieniona, posiadająca w swoim składzie największe gwiazdy siatkówki, drużyna Chemika zaprezentowała się kibicom. Kto przyszedł w sobotnie popołudnie do nowej hali przy Białej Szkole, uroczyście i oficjalnie otwartej tego dnia, przeżył niebywale emocje i otrzymał dużą dawkę niezapomnianych wrażeń.

- Serce mi łomotało, gęsiej skórki dostałam, jak ta muzyka grała, światła błyskały…, coś niesamowitego przeżyłam – stwierdziła pani Marta, która po raz pierwszy przyszła na sportową imprezę i od razu zadeklarowała, że będzie stałym gościem na wszystkich meczach Chemika.

Rzeczywiście, tak okazałej prezentacji drużyny jeszcze w Policach nie było, co zresztą nie jest niczym dziwnym, bo nie było tu dotychczas takiej drużyny, złożonej z tylu gwiazd siatkówki.

Przy dźwiękach fanfar, w światłach reflektorów, zawodniczki jedna po drugiej, wywołane przez prowadzącego całą imprezę Piotra Baranowskiego wybiegały na parkiet i pozdrawiały kibiców, a ci zgodnym chórem odpowiadali: - witamy w Policach! Siatkarki witała także prezes klubu, Joanna Żurowska i wręczała okolicznościowe upominki. Wszyscy zgromadzeni byli świadkami przekazania symbolicznej opaski kapitana drużyny, przez pełniącą dotychczas tę funkcję Joannę Mirek, nowej kapitan – Annie Werblińskiej. Następnie na wielkim telebimie zaprezentowano także nowe kogo klubu oraz nową stronę internetową. Wspaniałą oprawę całego widowiska dopełniły pokazy formacji tanecznej Shock Dance. Po tym niezapomnianym show przyszedł czas na sportowe emocje związane z meczami turniejowymi przeciwko aktualnemu wicemistrzowi Niemiec Dresdner S.C. oraz czwartej drużyny Orlen Ligi BKS Aluprof Bielsko Biała.