W małe piłki też trafiają

23.09.2013

W minioną sobotę, 21 września, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police SA zorganizowała turniej golfa na polu w Binowie. Była to doskonała okazja, aby podczas tej imprezy siatkarki Chemika Police spróbowały, jak gra się tak małą, w porównaniu z siatkową, piłeczką golfową i to przy pomocy kija. Śmiechu i zabawy, jak to jest w zwyczaju naszej drużyny, było przy tym co nie miara, bo jak się okazało, nie było to wcale takie proste zadanie. Jednak po kilku próbach uderzenia były coraz lepsze, a niektóre z naszych zawodniczek szybko „połknęły bakcyla” i zamierzają kontynuować naukę gry w golfa. Szczególnie zawzięcie uderzenia ćwiczyła Anna Grejman . Niemal siłą koleżanki drużyny musiały ściągać ją z driving range, aby zdążyć na mecz popołudniowy mecz z Dresdner S.C. w ramach turnieju o Puchar Prezesa Grupy Azoty Police SA, który rozgrywany był w Policach.