Pełna mobilizacja przed meczem z Bielskiem. Są jeszcze bilety.

24.01.2014

Jutrzejszy mecz(godz.18.00) z BKS Aluprof Bielsko-Biała zakończy sześciodniowy maraton, podczas którego nasze siatkarki rozegrają trzy mecze. Przypomnijmy, że w poniedziałek, 20 bm., wygrały 3:0 w Bydgoszczy z tamtejszym Pałacem, w środę, 22 bm. pokonały 3:1 aktualnego wicemistrza Polski Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. Pojedynek z bielszczankami zapowiada się na najtrudniejszy z tych trzech. Siatkarki Aluprofu zajmują bowiem czwarte miejsce w tabeli Orlen Ligi. Miejmy nadzieję, że zwycięska passa zostanie podtrzymana.

W obozie naszych pań jest pełna mobilizacja. Dzisiaj był trening w hali, podczas którego siatkarki dawały z siebie wszystko, trenowały z takim wielkim zaangażowaniem, że nawet jednej z nich, w ferworze walki na siatce, przytrafiła się przykra i bolesna, choć niegroźna kontuzja. Później była jeszcze odprawa przedmeczowa z omówieniem taktyki.

Warto przyjść jutro na mecz, godz. 18.000, do hali przy ul. Siedleckiej 6E w Policach, by zobaczyć w akcji nasze siatkarki. Od tego meczu w dużym stopniu zależy końcowy układ tabeli Orlen Ligi po sezonie zasadniczym. Doping kibiców będzie niezbędny.

Bilety na to spotkanie są jeszcze do nabycia w kasie klubu. Kasa czynna będzie jutro, w sobotę 25 bm., od godz. 16.

Przypominamy ceny biletów:
- bilet na sektory 1 i 4 – 20 zł bilet normalny i 15 zł bilet ulgowy,
- bilety na sektory 2 i 3 – 25 zł bilet normalny i 20 zł bilet ulgowy,
- bilety na sektory 8, 8a, 9, 9a (trybuny za liniami końcowymi boiska) - 30 zł.

Kibiców, którzy są rodzicami dzieci w wieku od 1 do 6 lat, informujemy, że mogą zabrać swoje pociechy na mecz. W hali funkcjonuje darmowa bawialnia, a zajęcia dla dzieci prowadzi profesjonalna opiekunka.