Dzisiaj Pantery pokazały pazury

27.02.2014

Dzisiaj Pantery z Conegliano rozstrzygnęły na swoją korzyść pojedynek z Chemikiem Police, udanie rewanżując się za wczorajszą porażkę.

Imoco Volley Conegliano - Chemik Police 4:1 (19:25, 25:17, 29:27, 25:19, 25:18).

Nasza drużyna zagrała w następującym składzie: Ognjenović, Werblińska, Mróz, Bjelica Glinka, Bednarek-Kasza oraz Sawicka (L), Muhlsteinova, Kowalińska, Krzos, Raczyńska, Grejman, Sobolska.

Szczególnie pasjonujący był trzeci set, który od pierwszej do ostatniej piłki był wyrównany, a remis pojawiał się kilkakrotnie na tablicy wyników. Podobnie jak wczoraj, także i dzisiaj na parkiecie nie pojawiła się Katarzyna Gajgał – Anioł. Na jej udział w grze nie pozwala na razie uraz kciuka, którego nabawiła się w meczu pucharowym z Naftą Piła. Kontuzjowanym palcem pieczołowicie zajmują się fizjoterapeuci naszej drużyny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu.