Od jutra sprzedaż biletów na mecze z Siódemką

12.03.2014

Jeszcze nie opadły emocje po turnieju finałowym o Puchar Polski i wspaniałym sukcesie naszej drużyny, a już pora wracać na parkiet i rozpocząć walkę w Orlen Lidze o mistrzostwo kraju. Pierwszym przeciwnikiem Chemika Police w fazie play-off jest Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo.

W play-offach, aby pokonać rywala i awansować do kolejnej rundy, trzeba wygrać z nim trzy mecze. Pierwsze dwa Chemik Police rozegra na swoim parkiecie w najbliższą sobotę i niedzielę, 15 i 16 marca o godz. 18.

Bilety, zarówno na mecz sobotni jak i niedzielny będzie można kupić już jutro, w czwartek, 13 bm., w godz. 16-18 w kasie klubu obok hali sportowej przy ul. Siedleckiej 6E w Policach. Kasa biletowa będzie czynna także w piątek, 14 bm., w godz. 16-18 oraz w sobotę i niedzielę (15 i 16 bm.) od godz. 16.

Bilet zakupiony w kasie upoważnia do wejścia tylko na jeden mecz, zatem aby obejrzeć oba spotkania, należy kupić dwie wejściówki. Jednocześnie przypominamy posiadaczom karnetów, że są one ważne na wszystkie mecze Chemika Police rozgrywane w hali przy ul. siedleckiej 6E, zatem także na spotkania w fazie play-off.

Ceny biletów na jeden mecz fazy play-off Chemik Police – Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo są następujące:
- 20 zł bilet normalny i 15 zł bilet ulgowy na sektory 1 i 4,
- 25 zł bilet normalny i 20 zł bilet ulgowy na sektory 2 i 3 ,
- 30 zł na sektory 8, 8a, 9, 9a (trybuny za liniami końcowymi boiska).