Od czwartku sprzedaż biletów na mecze z Tauronem

25.03.2014

Chemik Police, meczami z Tauronem Banimexem MKS Dąbrową Górniczą, rozpoczyna walkę o medale mistrzostw Polski. Pokonanie rywala ze Śląska w trzech meczach daje co najmniej wicemistrzostwo kraju, przepustkę do Ligi Mistrzów na następny sezon, a przede wszystkim zagwarantuje naszej drużynie udział w finale play-off i grę o najwyższą stawkę. Jest nią oczywiście miano najlepszej drużyny w kraju i złoty medal mistrzostw Polski sezonu 2013/2014.

Dwa pierwsze mecze półfinałowe Chemik Police rozegra na swoim parkiecie w najbliższą niedzielę, 30 bm. o godz. 16.30 oraz w poniedziałek, 31 bm., o godz. 18. Poniedziałkowe spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport.

Wszystkich, którzy zamierzają na żywo oglądać walkę naszych siatkarek i bezpośrednio z trybun dopingować je do zwycięstwa informujemy, że sprzedaż biletów na oba mecze (niedzielny i poniedziałkowy) rozpocznie się w czwartek, 27 bm., w godz. 16-19 w kasie klubu obok hali sportowej przy ul. Siedleckiej 6E w Policach. Kasa biletowa będzie czynna także w piątek, 28 bm., w godz. 16-19 oraz w sobotę, 29 bm. w godz. 14-17, a także w niedzielę 30 bm. od godz. 14 i w poniedziałek, 31 bm. od godz. 16.

Jeden bilet zakupiony w kasie upoważnia do wejścia tylko na jeden mecz, zatem aby obejrzeć oba spotkania, należy kupić dwie wejściówki. Jednocześnie przypominamy posiadaczom karnetów, że są one ważne na wszystkie mecze Chemika Police rozgrywane w hali przy ul. siedleckiej 6E, zatem także na spotkania w fazie play-off.

Ceny biletów na jeden mecz fazy play-off Chemik Police – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza są następujące:
- 20 zł bilet normalny i 15 zł bilet ulgowy na sektory 1 i 4,
- 25 zł bilet normalny i 20 zł bilet ulgowy na sektory 2 i 3,
- 30 zł na sektory 8, 8a, 9, 9a (trybuny za liniami końcowymi boiska).