Nasze siatkarki pochwaliły się pucharem

11.03.2014

Drużyna Chemika Police po turnieju i podróży z Ostrowca Świętokrzyskiego rozpoczęła dzisiaj treningi przez sobotnim meczem z Siódemką Legionovią w ramach pierwszej rundy play-off Orlen Ligi. Zajęcia zaplanowane były tylko przed południem, zatem po treningu był czas na to, aby pochwalić się okazałym trofeum zdobytym w minioną niedzielę w finale Pucharu Polski.

Prezentacja pucharu oraz drużyny, sztabu szkoleniowego i wszystkich osób pracujących z drużyną odbyła się podczas briefingu prasowego w hotelu Focus w Szczecinie.

Kapitan Chemika Police, Anna Werblińska raz jeszcze podziękowała tym wszystkim, dzięki którym możliwe było zdobycie tego cennego trofeum, a zwłaszcza Grupie Azoty Zakładom Chemicznym Police S.A., partnerowi głównemu klubu, po czym symbolicznie przekazała puchar Joannie Żurowskiej, prezes KPS Chemik Police.

Póżniej były pamiątkowe zdjęcia, wywiady z naszymi siatkarkami i trenerem, które niebawem przeczytamy i zobaczymy w szczecińskich oraz polickich mediach. O niespodziankę postarałali się pracownicy holelu Focus, którzy przygotowali dla naszej drużyny i gości okazały tort.

Natomiast wieczorem odyła się uroczysta kolacja, w której uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police S.A., reprezentanci pracowników tej firmy oraz politycy, władze samorządowe powiatu i gminy Police, a także Szczecina.