Kolędowanie w Domu Dziecka w Tanowie

19.12.2013

- To była niezwykle miła wizyta i mamy nadzieję, że nie ostatnia – tak spotkanie wychowanków Domu Dziecka w Tanowie z całą drużyną Chemika Police podsumowała prezes klubu, Joanna Żurowska.

- Dzieci bardzo czekały na to spotkanie, przygotowywały się na ten dzień i na początku były trochę speszone, gdy zobaczyły tak duże grono wspaniałych gości – powiedziała Barbara Zamachowska, pełniąca obowiązki dyrektora Domu Dziecka w Tanowie.

Dzieci powitały naszą drużynę śpiewem, zaprezentowały swoje zdolności wokalne, wykonując kilka tradycyjnych, polskich kolęd. Wręczyły gościom własnoręcznie wykonane anioły. Siatkarki zrewanżowały się piłkami oraz kalendarzami i… lody puściły. Pewne siebie i ośmielone już dzieci prosiły o autografy, rozmawiały z naszymi zawodniczkami i pytały o różne, także pozasportowe sprawy, np. dotyczące motoryzacji. Niektóre swoje piłki od razu wykorzystywały do ćwiczenia odbić z naszym trenerem i wybieranymi przez siebie siatkarkami.

Czas szybko minął i cała ekipa Chemika Police musiała udać się na trening. Dla dzieci nie był to jednak koniec wyjątkowego dnia. Wieczorem czekały ich kolejne niespodzianki i prezenty, tym razem przygotowane przez Grupę Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.