Kibice siatkówki głosują na Izabelę Kowalińską

28.11.2013

Siatkarka Chemika Police, Izabela Kowalińska, jest nominowana do tytułu sportowca roku 2013 województwa zachodniopomorskiego w plebiscycie „Kuriera Szczecińskiego”. Aktualnie atakująca naszej drużyny jest na czwartym miejscu w głosowaniu SMS-owym spośród 25 kandydatów do tego miana. Jednak o wyniku decydować będzie także ilość kuponów wyciętych z gazety i wysłanych do redakcji. Do zamknięcia głosowania pozostało już niewiele czasu. Kto z kibiców jeszcze nie zagłosował, ma na to czas do 1 grudnia br.

- Jest mi bardzo miło, że znalazłam się w gronie osób, które w sposób szczególny, poprzez swoje sukcesy, przyczyniły się do propagowania sportu i promowania miasta, regionu oraz swoich mecenasów – mówi Izabela Kowalińska. – Wyróżnienie jest tym bardziej przyjemne, że jestem jedyną osobą wśród nominowanych reprezentującą siatkówkę, bardzo popularną w tym regionie. Jednak siatkówka, to dyscyplina drużynowa, na wynik sportowy pracuje zawsze cała ekipa. Sukces Chemika Police w poprzednim sezonie i awans do Orlen Ligi to zasługa wszystkich tworzących tamtą drużynę. Rezultaty osiągane w bieżącym sezonie są efektem pracy całego obecnego teamu. Swoją obecność w plebiscycie traktuję więc jako reprezentantka obu tych drużyn, a głosy kibiców oddanych na mnie jako uznanie dla wszystkich siatkarek Chemika Police za sukcesy i osiągnięcia w całym bieżącym roku.

Wycięte z gazety i wypełniona kupony należy nadsyłać do 29 listopada pod adresem: Redakcja „Kuriera Szczecińskiego”, 70-550 Szczecin, pl. Hołdu Pruskiego 8, z dopiskiem na kopercie „Plebiscyt sportowy” (decyduje data stempla pocztowego). Do redakcyjnej skrzynki na budynku „Kuriera” można je wrzucać także do godz. 24 dnia 1 grudnia.

Typowania za pomocą SMS-ów przyjmowane są do godz. 24 dnia 1 grudnia.

Aby za pomocą SMS-a zagłosować na Izabelę Kowalińską należy wysłać wiadomość o treści: PS.9 na numer 72601. Koszt SMS-a to 2,46 zł (z VAT-em).

W razie problemów technicznych można dzwonić do redakcji „Kuriera Szczecińskiego” pod numer telefonu: 91 44-29-160.