Już w sobotę gramy z BKS Aluprofem Bielsko-Biała

23.01.2014

Świeżo w pamięci mamy wspaniałe widowisko, jakie swoim kibicom zafundowały siatkarki Chemika Police w pojedynku z wicemistrzem Polski z Dąbrowy Górniczej, a już w sobotę, 25 bm., o godz. 18.00, czeka nas kolejna dawka sportowych emocji na najwyższym poziomie. Nasza drużyna podejmować będzie BKS Aluprof Bielko-Biała.
Przed naszymi paniami bardzo trudne zadanie, bowiem będzie to trzeci mecz rozgrywany przez nie w przeciągu zaledwie sześciu dni. Rywalki, to utytułowany zespół, zajmujący obecnie 4 miejsce w tabeli Orlen Ligi. Będzie ciekawie.

Bilety na ten mecz będzie można kupić w piątek, 24 bm. w godz. 16-18 oraz w sobotę, 25 bm. od godz. 16. Kasa biletowa znajduje się obok hali sportowej, przy ul. Siedleckiej 6E w Policach.

Ceny biletów na mecz Chemik Police – BKS Aluprof Bielsko - Biała są następujące:

- bilet na sektory 1 i 4 – 20 zł bilet normalny i 15 zł bilet ulgowy,
- bilety na sektory 2 i 3 – 25 zł bilet normalny i 20 zł bilet ulgowy,
- bilety na sektory 8, 8a, 9, 9a (trybuny za liniami końcowymi boiska) - 30 zł.

Kibicom, którzy są rodzicami dzieci w wieku od 1 do 6 lat przypominamy, że mogą zabrać swoje pociechy na mecz. W hali funkcjonuje darmowa bawialnia, a zajęcia dla dzieci prowadzi profesjonalna opiekunka.


UWAGA!
Podczas meczu, z inicjatywy naszych siatkarek oraz wolontariuszy polickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, przeprowadzona zostanie zbiórka żywności dla psów i kotów, którymi zajmuje się ta organizacja. Wolontariusze na co dzień pomagają porzuconym, chorym zwierzętom, poświęcając swój czas oraz często własne pieniądze na leczenie oraz karmienie czworonożnych podopiecznych.
- Bądźmy choć przez chwilę wszyscy razem, kibice i siatkarki, takimi wolontariuszami i wspomóżmy inicjatywę – apeluje Joanna Mirek, manager drużyny. – Proszę, przynieście Państwo karmę dla zwierząt, inne artykuły, tak jak to miało miejsce podczas akcji „Mikołaj dla schroniska”, a nasza wdzięczność, a przede wszystkim wdzięczność zwierzaków będzie przeogromna – dodaje nasza siatkarka.