Jutro gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

11.01.2014

Orkiestrowy turniej piłki siatkowej

Jutro, po raz 22, zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tej największej orkiestrze świata nie może zabraknąć ludzi kochających siatkówkę. Dlatego jutro, w niedzielę, 12 bm., o godz. 12, w hali przy ul. Siedkeckiej 6E w Policach rozegrany zostanie turniej, w którym wystąpią osoby zawodowo związane z tą dyscypliną, czyli zawodniczki Chemika Police oraz amatorzy, grający w "sito” dla zabawy i rozrywki, a także ci, którzy zwykle tylko kibicują.

Zapowiada się wspaniała zabawa. W turnieju zagrają ekipy utworzone przez powiat policki, gminę Nowe Warpno, Komendę Powiatową Policji, straż pożarną, firmy GM Plast i Aluhak oraz szczecińskie media. W sportowej walce i zabawie będzie więc można zobaczyć polityków, znanych urzędników, biznesmenów, dziennikarzy, a przede wszystkim spotkać się z naszymi wspaniałymi siatkarkami. Nie zabraknie też licytacji oryginalnych i niepowtarzalnych przedmiotów i pamiątek. Warto przyjść.

Warunkiem obejrzenia tej imprezy jest pobranie w kasie klubu Chemik Police, usytuowanej obok hali przy ul. Siedleckiej 5E w Policach, biletu-zaproszenia, a w zamian za to wrzucenie do puszki dowolnego datku na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kasa czynna będzie jutro, tj. 12 bm., od godz.10.

Przypominamy, że w tym roku WOŚP gra „NA RATUNEK” i zbiera pieniądze na ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.