Dziękujemy sponsorom i kibicom za wspólny sezon

9.05.2019

W imieniu zawodniczek oraz wszystkich pracowników Klubu Piłki Siatkowej Chemik Police S.A., chciałbym serdecznie podziękować za wspólny sezon 2018/19.

Podziękowania zaczniemy od sponsorów, bez których nie mielibyśmy szansy rywalizować o najwyższe cele. Dziękujemy przede wszystkim Grupie Azoty, partnerowi głównym klubu, od wielu lat wspierającemu nas w walce o medale. Dziękujemy też pozostałym firmom, które dają możliwość tworzenia siatkarskiej historii w Policach. Każdego roku gonimy najbardziej legendarne kluby siatkówki kobiet w Polsce, a mamy tę możliwość dzięki waszemu wsparciu. 

Nie mniejsze brawa należą się kibicom. Dziękujemy klubowi kibica, który od pierwszej piłki minionego już sezonu nie szczędził gardeł w dopingu. Wierzył w nas, pamiętał o nas i wspierał. Niezależnie od wyniku, słabszej czy lepszej dyspozycji.

Dziękujemy każdej osobie, która choć raz kupiła wejściówkę na nasze spotkanie i trzymała kciuki. Wiele twarzy widzimy na każdym meczu. Twarze ludzi, którzy przeżywają z nami każdy punkt, zwycięstwo i porażkę. 

Dziękujemy za wspólny sezon. Teraz trochę chemikowej przerwy, widzimy się po wakacjach. Do zobaczenia!

Paweł Frankowski,
prezes Klubu Piłki Siatkowej Chemik Police S.A.